Co pro vás děláme?

Výrobní programy

VÝROBA NÁBYTKOVÝCH DÍLCŮ

NÁBYTKOVÉ DÍLCE

Vyrábíme nábytkové dílce v sériové i kusové výrobě. Nábytkové dílce z masivního dřeva nebo deskových materiálů včetně povrchové úpravy. Nábytkové dílce – např. nohy, lišty, rámy, hranoly, stolové desky, přířezy, vlysy, spárovky, různé součásti stolů, postelí, skříní a ostatního nábytku. Zpracováváme různé dřeviny a materiály – borovici, smrk, buk, dub, jasan, americký ořech, dřevo s FSC certifikací, překližky, biodesky.

VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK

KREATIVNÍ HRAČKY ZNAČKY KIPITO

Vyrábíme dřevěné hračky z masivního dřeva. Hračky vyrábíme podle požadavků zákazníků. Z vlastního sortimentu hraček nabízíme – dětské tabule, dřevěné kostky, vkládací krabičky, maxistavebnice, stavebnice, multifunkční hračky – kreativní hračky značky Kipito. Hračky možno vyrábět s certifikací FSC. Hračky jsou certifikované ve Zkušebním ústavu lehkého průmyslu.

VÝROBA DŘEVĚNÝCH OBALŮ

DŘEVĚNÉ OBALY

Vyrábíme dřevěné transportní obaly, dřevěné krabičky, krabice, boxy. Transportní obaly pro export s certifikátem ISPM 15 (IPPC – tepelné ošetření dřeva). Bedny jsou vyrobeny ze dřeva, z OSB desek, nebo z jiných materiálů. Zabýváme se výrobou dřevěných krabiček, krabic, bedýnek, boxů z masivního dřeva i překližek. Dřevěné obaly nabízíme buď v přírodním provedení nebo včetně povrchové úpravy, je možné i gravírování.

VÝROBA DĚTSKÝCH ŽIDLIČEK A STOLEČKŮ

DĚTSKÉ ŽIDLIČKY A STOLEČKY

Dětské židličky a stolečky v různých designech, barvách provedení. Dřevěné stolečky a židličky vyrábíme z masivního buku, dubu, smrku a borovice. Pohodlný, bezpečný a ergonomický nábytek pro naše nejmenší. Výroba z kvalitního materiálu. Nezbytná součást každého dětského pokojíčku.

VÝROBA NÁBYTKU

NÁBYTEK

Vyrábíme nábytek na zakázku i v sériové výrobě. Nábytek z masivního dřeva – z dubu, buku, smrku, borovice, jasanu, amerického ořechu i z deskových materiálů. Nabízíme kvalitu, profesionalitu, flexibilitu.

OSTATNÍ VÝROBKY ZE DŘEVA

OSTATNÍ

Zabýváme se výrobou nábytkových doplňků a různých výrobků ze dřeva – vyrábíme např. dřevěné plotové dílce, včelařské potřeby (úly, nástavky), pelíšky pro psy, stupně vítězů, stojánky na preclíky, na fotografie, dřevěné botníky, zápisníky, mobiláře.

Chcete vidět více našich výrobků?

Mnohem více fotografií naleznete v naší fotogalerii